Aktuality léto 2024

20. srpen 2024

V červnu jsme si slavnostně předali Cambridge certifikáty v posluchárně Lékařské fakulty a vyrazili si užít prázdniny na táborech s angličtinou.

Aktuality léto 2024Aktuality léto 2024

Po rozloučení se se školním rokem jsme se však neoddálili na dlouho, jelikož už v polovině července začaly přímestské tábory na Lochotíně a v Rokycanech s tématem Time Machine, díky kterému děti nahlédly například do světa starověkého Egypta, pravěku, Říma a nebo dokonce do vesmíru. V srpnu nás zase čekaly lochotínské Zoo tábory, Time Machine tábor na Doubravce a Kostkovaná angličtina s Legem v Rokycanech.

Průběh všech táborů jste mohli v reálném čase sledovat na stories na našem instagramu, stejně tak jako dění v naší škole.

IMG-20240810-WA0063.jpg

Líbilo se vám na táboře nebo na angličtině během školního roku? Napište nám prosím recenzi na Facebook nebo Google. :)

Může jít o grafiku text