Aktuality a dění v naší jazykové škole

Readers Are Leaders 2018

Na jaře se naše škola zúčastnila mezinárodní kampaně Readers Are Leaders, která byla zaměřena na podporu čtení u dětí. Hlavní část našeho projektu byla Červená telefonní budka, kde si děti mohly vyměnit svou knihu za jinou, kterou si chtěly přečíst. Kromě toho mohly odpovědět na jednoduché otázky týkající se jejich oblíbeného čtení a za odměnu si vybrat záložku. Podívejte se, jak náš projekt probíhal.

Rozhovor se studenty Janem Motlíkem a Kristýnou Šolcovou

Poslechněte si rozhovor s našimi studenty Janem Motlíkem (15) a Kristýnou Šolcovou (14), který proběhl v dubnu 2018 (vysíláno 17. května 2018). V rozhovoru se dozvíte o jejich koníčcích a o tom, co rádi dělají ve volném čase. Studenty zpovídá Richard Freedman z Helen Doron Radia (Teen Buzz Radio).