Aktuality a dění v naší jazykové škole

Aktuality květen 2019

3. května - 10. května - zájezd do Skotska
8. května - Victory Day (Den vítězství - 1945)
16. května - Teen Buzz RoadShow
1. června - International Children's Day

Stalo se v dubnu

Duben byl pro nás měsíc velmi bohatý na zážitky. Vyvrcholilo naše snažení příprav na Cambridge Exams, usilovně jsme natáčeli videa do soutěže Helen Doron Star a mnoho dalšího. O velikonočních prázdninách jsme na chvíli vydechli a jsme tady zpátky se spoustou nových akcí, které nás čekají v následujících měsících.

Helen Doron Star 2019

Podívejte se na naše šikovné slečny, které postoupily do finále pěvecké soutěže Helen Doron Star!

Aktuality duben 2019

12. dubna - 13. dubna - Cambridge Exams
18. dubna - 22. dubna - Velikonoční prázdniny
18. dubna - Holy Thursday (Zelený čtvrtek)
19. dubna - Good Friday (Velký pátek)
20. dubna - Black Saturday (Bílá sobota)
21. dubna - Easter Sunday (Boží hod velikonoční)
22. dubna - Easter Monday (Velikonoční pondělí)
1. května - Svátek práce (výuka odpadá)

Začátek roku 2019

Jaro už je definitivně tady, tak si společně pojďme zavzpomínat, jaká byla zima a jak začal rok 2019 u nás ve škole.

Aktuality březen 2019

6. března - Ash Wednesday (Popeleční středa)
8. března - International Women's Day (Mazinárodní den žen)
28. března - Teachers' Day (Den učitelů - narození J. A. Komenského, 1592)
1. dubna - April Fools' Day (Apríl)

Ohlédnutí za konferencí franšízantů

V listopadu 2018 se stejně jako každý rok konala konference franšízantů. I naše paní ředitelka se spolu s lektorkou Terkou vydala do prostor pražské ČVUT, kam byli pozváni všichni franšízanté Helen Doron z celé České republiky.

Aktuality únor 2019

4. února - 8. února - jarní prázdniny Rokycany (výuka v Plzni probíhá)
14. února - St. Valentine's Day ❤️
25. února - 1. března - jarní prázdniny Plzeň (výuka v Rokycanech probíhá)

Během celého února pokračuje Facebook Joke Contest

Epizoda patnáctá: Péťa Adamcová, lektorka Helen Doron

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Epizoda čtrnáctá: Anička Kunášková, lektorka Helen Doron